Menü Kapat

İLHAN KLİMA TAMİR VE BAKIM SERVİSİ

Firmamızın başta Endüstriyel Klimalar, Soğutma Grupları, Rooftop (çatı tipi paket üniteler), Hassas Kontrol Üniteleri, Toprak ve Su Kaynaklı Isı Pompaları, Nem alma ve Nemlendirme cihazları, Kanallı Split Klimaların Bakım ve Servis hizmetleri vermektedir.

Aynı zamanda, sistemde meydana gelebilecek arızaları önlemek, sistem performansının düşme şansını veya hatanın ortaya çıkma ihtimalini azaltmak, sistemin ömrünü uzatmak ve daha verimli çalışasını sağlamak amacı ile periyodik olarak sistemlerin koruyucu ve arıza bakımlarını yapan uzman, yüksek bilgi birikimine sahip ve konusunda deneyimli personelimizle hizmet vermeye devam etmektedir.

FİRMAMIZIN HEDEFİ
Problemlere doğru hizmet yaklaşım oluşturmak, ekonomik, hızlı ve % 100 koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı çözümler üretmektedir.

Misyonumuz ;
Geçen zaman zarfında ve halen müşteri memnuniyetini kendine ilk Misyon olarak kabul eden firmamız, bu sayede Türkiye genelinde bir çok başarılı işlere imza atmıştır. Yeniliğe açık ilkelerine sadık ve yaratmış olduğu farklılık ile beklentileri aşarak İLHAN KLİMA geleceğin yapısındaki temel taş haline getirmek. Tüm bu düşünceler doğrultusunda güvenilir çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.

Vizyonumuz ;
Klima Sogutma Satış ve Servis alanında deneyime ve bilgiye dayalı yüksek teknoloji çözümleri sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, teknolojik yenilikleri çevreye saygılı olarak uygulamak. Girişimci ruhumuzla sorunları en kısa zamanda çözmek. En önemlisi müşteri memnuniyetini öncelikli ilke olarak kabullenmek. İşin ahlâki ve vicdani yönünü ön planda tutmak, dürüst ve ilkeli olmaktır.

Profesyonel alt yapıya sahip ve fark oluşturarak klima ve soğutma sektöründe “Tek Adres” olmaktır.